Esenciální oleje

Esenciální oleje doTERRA jsem si zamilovala víceméně náhodou, ale o to intenzivněji. Jejich až skoro magické účinky kombinované s krásnými vůněmi mě fakt dostaly.

dōTERRA znamená „dar země“. Tyto esenciální oleje jsou skutečným darem, který nám může pomoci v nejrůznějších životních situacích – od uvolnění stresu, zlepšení nálady, až po práci s emocemi či potížemi našeho fyzického těla.

Esenciální oleje doTerra a já:)

Už dlouho mi manžel říkal, jestli nechci začít s oleji. Lákalo mě to, už dlouho. Ale znám se. Jsem nadchávací typ a věděla jsem, že aromaterapie je další obří studnice informací, které budu muset vstřebat a nebyla jsem si jistá, jestli na to mám kapacitu. Zkrátím to. Začalo to tak, že u nás doma kamarádi zapomněli taštičku s oleji. Tehdy mě trápil takový ten suchý post-covidový kašel, tak jsem se probrala kamarádky taštičkou a dost intuitivně „to s nimi zkusila“. Když mi po pár dnech kašel zmizel, bylo rozhodnuto a já se do olejů vrhla po hlavě a jen zírám, co všechno umí. V průběhu času jsem vyzkoušela různé značky esenciálních olejů, ale doTerra má zkrátka něco víc, než ty ostatní.

Oleje vám pomůžou se zdravotními problémy stejně tak jako s problémy emočními či psychickými. Akcelerují a rozjitří emoce, pomohou jim vyjít na povrch, ale dovedou i vyléčit řeznou ránu nebo začínající bolest v krku.

Povězte mi co vás trápí a já na to nejspíš mám ten správný olej! (nebo něco jiného)

Mohla bych se tady široce rozepisovat o tom, co esenciální oleje znamenají, jak se používají, jak se nepoužívají a spoustu nekonečných informací, ALE já raději sdílím osobně nebo poradím, či pomůžu s konkrétním problémem. Každopádně tady je alespoň krátké video k představení doTerra esenciálních olejů.

Pokud si uděláte registraci, tak můžete mít všechny oleje a doplňky se slevou 25% a k tomu další výhody!

Registraci můžete udělat přes níže uvedený QR kod nebo na této adrese.

Jan HájekEsenciální oleje