Trička

Společně s manželem Honzou vyrábíme zakázkově „trička s příběhem“, resp. „trička s přesahem“. Každému, co je mu blíž. Každé má svůj osobitý příběh a navíc i trochu toho vtipu či hloubky, kterou v nich hledat můžete, ale nemusíte. Trička zatím vyrábíme na objednávku a do cca 14 dnů posíláme přes Zásilkovnu až k vám. Údaje k platbě vám pošleme po odeslání formuláře.

Děkujeme za přízeň! 🙂

Klára&Honza

POKORU KURVA

pokora pro každodenní nošení 🙂

Příběh trička POKORU KURVA

Na počátku všeho byl legendární nápis na jednom z vinohradských domů. Už tehdy mi jeho syrovost a pravidivost utkvěla v paměti. Ovšem na svůj moment si musel počkat. O mnoho let později jsem poznal  skvělého Roberta Joy Flow a na základě jedné z jeho hlubokých filosofických pojednání o pokoře jsem měl jasno v tom, co mu dám k ježíšku. Tričko vzniklo na první dobrou, fonty stavěné na míru a byť jsem velikost jeho statného hrudníku odhadl od oka, sedlo mu. Roberta vidíte na fotce výše a díky jeho věhlasu a kreativní podpoře se i tričko dostalo do povědomí zbytku světa.

Bez ohledu na rostoucí popularitu našich triček s příběhem aka triček s přesahem, si kur*a snažíme udržet pokoru.

Lavju! Honza

ŠAK NORMÁL

pro ty co nic neoslní

Příběh trička ŠAK NORMÁL

Tak jak americkou gymnastku McKaylu Marooney nezaujala výhra olympijské medaile v Londýně – až tak moc, že se její výraz stal internetovým memem…tak moji tchýni taktéž NIC nepřekvapí či nevyvede z míry. Bez ohledu na to, s jakou peckou přicházím a z jakého kouta světa překvapivá informace pochází, komentuje to lakonickým „šak normál“, a pokračuje dál. Třeba ve vaření nebo v úklidu. Na Moravě se chlapec z Prahy těžko prosadí.

Mohli bychom se tu rozplývat nad dalším kouskem z naší kolekce, ale víte, jak…šak normál!

Honza

NOT TODAY

co řeknete, pokud s vámi chce život vyjebat?

Příběh trička NOT TODAY

Památná hláška šermířského mistra Syrio Forela z Hry o trůny má univerzální použití. Ať už čelíte těžkému dnu či pokusu něčeho či někoho vám zkazit den, týden či život, není lepší odpovědi než této.

What do we say to god of death? Not today.

Not today.

Honza

Objednávka triček
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a přijmení
Chcete-li objednat víc vzorů, držte CTRL a klikejte 🙂
Chcete-li objednat víc velikostí, držte CTRL a klikejte 🙂
Napište nám prosím název a adresu pobočky zásilkovny nebo Z-BOXu. Seznam doručovacích míst najdete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky
Cokoliv dalšího nám chcete sdělit 🙂
Jan HájekTrička