Aroma péče o tělo

S využitím esenciálních olejů terapeutické kvality doTERRA zažijete příjemnou a voňavou tělovou péči, při které ožije nejenom Vaše tělo, ale i duše.


AromaTouch

Masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje v čistém – neředěném stavu přímo na záda a chodidla. Masáž v sobě spojuje to nejlepší ze znalostí západní medicíny a moudrosti medicíny východní.

Délka: 60 minut
Cena: 1 500 Kč


Symphony of Cells – Symfonie buněk

Léčebné protokoly s cílem podpořit určitý tělesný systém pomocí esenciálních olejů, které jsou pro danou oblast nejpříznivější. To Vám umožní účinně se zaměřit na určité problémy nebo zdravotní potíže a navodit harmonii na fyzické, emoční i spirituální úrovni.

Symfonie buněk je kolekce 19 esenciálních léčebných protokolů, které byly vytvořeny Boydem Trumanem a jsou založeny zhruba na 30ti leté praxi práce s esenciálními oleji terapeutické kvality. Každý protokol se zaměřuje na určitý tělesný systém a obsahuje seznam esenciálních olejů, které pro daný systém nejlépe slouží. Technika aplikace spočívá ve vrstvení olejů na místa, kde se nachází velké množství nervových zakončení: přes celá záda a na spodní část chodidel.

Možný výběr protokolů: protizánětlivý, lymfatický, hormonání, podpora energie, celková harmonizace organismu, protiinfekční.

Délka: 60 minut
Cena: 2 500 Kč

Během obou masážních technik používám esenciální oleje terapeutické kvality značky doTERRA.

 

„Pokud si někdo přeje dobré zdraví, musí se nejprve zeptat sám sebe, zda je připraven odstranit příčiny své nemoci. Teprve pak je možné mu pomoci.“ Hippokrates

Jan HájekAroma péče o tělo